Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

Emil Majewski opowiedział o logistyce na szkoleniu dla sprzedawców

Emil Majewski opowiedział o logistyce na szkoleniu dla sprzedawców

Nasz Konsultant Rozwiązań Biznesowych przedstawił najnowsze koncepcje i praktyki logistyczne w e-commerce podczas szkolenia w Warszawie „Olimp Marketplace II – Sprzedaż i marketing na platformach handlowych”.

Dzielenie się wiedzą sprawia nam dużą satysfakcję. W ostatnich dniach nasz specjalista Emil Majewski wystąpił jako prelegent na szkoleniu „Olimp Marketplace II — Sprzedaż i marketing na platformach handlowych”. Opowiadał o współczesnych trendach logistyki #ecommerce. W swojej prezentacji dotykał zagadnień związanych z quick commerce, omnichannel, smart shoppingiem oraz ekologistyką.

Z tego co wiemy, obecni na prelekcji sprzedawcy mocno zainteresowali się projektem i już szykują listę pytań do naszego Działu Sprzedaży, bowiem w czasie szkolenia pytań z sali było tak wiele, że nie zdążyliśmy na wszystkie odpowiedzieć 🙂.

Śledzenie trendów i świadome podążanie za nimi to stałe elementy tworzenia marketplace. We wszystko.pl mamy tego świadomość i bacznie obserwujemy to, co w e-commercowej trawie piszczy.

Przeczytaj również