Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

Majowe warsztaty wszystko.pl

Majowe warsztaty wszystko.pl

Podczas majowych warsztatów, na których obecni byli wszyscy pracownicy, analizowaliśmy perspektywy rozwoju platformy. Kierownicy poszczególnych działów przedstawili założenia i cele na najbliższe miesiące oraz omówili to, co już udało się zrobić.

Uczestnicy wzięli też udział w zajęciach praktycznych, na których m.in. projektowali mapę procesową dla konkretnych funkcjonalności na platformie czy tworzyli reklamy i kampanie marketingowe dla produktów.

Warsztaty to świetna okazja do zacieśnienia więzi między współpracownikami. Dzięki nim mogliśmy zapoznać się z działaniami sprzedażowymi, biznesowymi oraz marketingowymi. Na szczególne uznanie zasługują warsztaty z zespołem UX/UI, na których każdy mógł wcielić się w rolę Product Ownera przy tworzeniu User Story Mappingu – ocenia Emil Majewski, specjalista ds. zakupów we wszystko.pl.

Warsztaty to jednak nie tylko okazja do pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń dotyczących projektu, ale też integracji między działami. W końcu nasz zespół jest rozsiany po całej Polsce – Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Wrocławiu, a nawet Bielsku-Białej. Spotkanie w Krakowie stworzyło więc doskonałe warunki do luźniejszych rozmów, najpierw podczas atrakcji wieczoru – rzucaniu siekierami w klubie Axe Nation (niektórzy odkryli swoje nowe talenty) – a potem na firmowej kolacji.

Przeczytaj również