Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

Opowiedzieliśmy o Black Week w „Onet na Zakupach”!

Listopad to czas wzmożonych zakupów. Najpierw kupujemy na Black Week, by już chwilę później szperać w internecie w poszukiwaniu prezentów na mikołajki czy święta. Jak przygotować się na ten intensywny okres, by nie zwariować i kupować mądrze? O tym dowiecie się w najnowszym odcinku „Onet na Zakupach”, który obejrzycie już niedługo. Tymczasem zobaczcie, jak wyglądała praca na planie zdjęciowym.

Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie? W jaki sposób dobrać oferty tak, by nie nadziać się na fałszywe obniżki? Jakie produkty Polacy kupują najchętniej? Co warto kupować na Black Friday oraz co to wielkie święto zakupów ma wspólnego z prezentami świątecznymi? M.in. na te pytania odpowiadaliśmy podczas nagrania odcinka „Onet na Zakupach”. Radami na temat e-commerce dzieliła się z prowadzącymi i widzami Katarzyna Węc, nasza Key Account Managerka i opiekunka kategorii Moda na wszystko.pl.

Badania pokazują, że Polacy kochają zakupy w internecie. Blisko 80% internautów kupiła ostatnio jakiś produkt w e-sklepie. Nic dziwnego – kupując online, nie musimy stać w długich kolejkach ani poświęcać czasu na dojechanie do sklepu stacjonarnego. Zwłaszcza w takich okresach jak Black Week ma to ogromne znaczenie.

Podczas nagrań nie zabrało najważniejszego, a więc… zakupów. A konkretnie zakupów na wszystko.pl. Chcecie wiedzieć, jakie produkty wybrały prowadzące i komu je wręczą? Koniecznie obejrzycie odcinek „Onet na Zakupach” – emisja już wkrótce. W międzyczasie zerknijcie na parę zdjęć z planu zdjęciowego.

Przeczytaj również