Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

Opowiedzieliśmy o projekcie wszystko.pl na konferencjach

Opowiedzieliśmy o projekcie wszystko.pl na konferencjach

Codziennie rozwijamy projekt marketplace wszystko.pl. I zawsze z chęcią opowiadamy o postępach w pracy nad nim. Tym razem mieliśmy okazję spotkać się z użytkownikami systemów Comarch ERP XL w całej Polsce oraz na Konferencji dla Partnerów Comarchu.

W tym roku Konferencja dla Użytkowników Comarch ERP XL odbyła się w 7 największych miastach w Polsce. Eksperci dzielą się na niej praktyczną wiedzą oraz opowiadają o kierunkach rozwoju sektora ERP.

Czy mogło nas tam zabraknąć? Nie!

Dyrektor Mariola Barzyk-Libura i Product Manager Paweł Makowski z dużą pasją opowiedzieli o nowym marketplace wszystko.pl i jak przyznali, ich wystąpienia cieszyły się sporym zainteresowaniem. Klienci Comarch ERP wiążą nadzieje z naszym portalem sprzedażowym, bowiem jest to dla nich duża szansa na rozkręcenie biznesu online.

Mieliśmy wystąpienia w następujących miejscach: Rzeszów (21.09), Katowice (22.09), Kraków (23.09), Warszawa (27.09), Gdańsk (28.09), Poznań (29.09), Wrocław (30.09).

Z kolei Konferencja Partnerstwo 2022 to jedno z najbardziej inspirujących spotkań organizowanych przez Grupę Comarch. Mieliśmy przyjemność wysłuchać na niej wielu świetnych wystąpień, w tym prelekcji Pana Profesora Janusza Filipiaka — Założyciela i Prezesa Zarządu Comarch SA, który mówił m.in. o aktualnej sytuacji geopolitycznej i rynkowej oraz jej wpływie na zarządzanie i biznes.

Zgodnie z hasłem, które przyświecało tegorocznej konferencji „Wszystko przed nami” nasza dyrektor Mariola Barzyk-Libura miała ogromną przyjemność zaprezentować projekt wszystko.pl naszym Partnerom. Podczas wystąpienia przybliżyła najważniejsze założenia i plany związane z platformą.

Przeczytaj również