Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

Sprzedawcy! Możecie już testować wszystko.pl przed premierą

Testy konsumenckie na platformie zakupowej Comarchu wszystko.pl trwają już kilka miesięcy. Podczas nich testowa grupa klientów, którą są pracownicy Grupy Kapitałowej Comarch, dokonuje zakupów od zarejestrowanych sprzedawców, testuje funkcjonalności i dzieli się z serwisem opiniami oraz sugestiami zmian. Od końca marca również sprzedawcy na wszystko.pl dołączają do testów w ramach wersji beta portalu. Mogą m.in. zobaczyć platformę z perspektywy klienta czy kupować produkty. Premierę komercyjną wszystko.pl planujemy w czerwcu 2023 roku.

Od grudnia do końca marca dostęp do pierwszej (testowej) wersji platformy wszystko.pl mieli tylko pracownicy Grupy Kapitałowej Comarch, a więc ok. 7 tys. osób. Widzieli stronę główną serwisu, listę ofert z danej kategorii, wyszukiwarkę, kupowali produkty.

Dostępu do tych opcji nie mieli sprzedawcy zarejestrowani i zweryfikowani na wszystko.pl, którzy mogli m.in. dodawać oferty, zarządzać sprzedażą za sprawą wybranych narzędzi do integracji, ale nie byli w stanie zobaczyć, jak wygląda rzeczywisty portal „oczami klienta”. Od teraz to się zmieniło, bo 29 marca udostępniono dla nich wersję beta portalu.

Sprzedawcy testują wersję beta wszystko.pl

Sprzedawcy od 29 marca realnie uczestniczą w testach platformy wszystko.pl. Portal został udostępniony dla nich w wersji beta. Tym samym widzą dokładnie, jak wygląda obecnie ścieżka zakupowa, listy ofert czy proces wyszukiwania produktów. Mogą też robić zakupy. Takie warunki dostali nie tylko aktualni sprzedawcy na wszystko.pl. Otrzymają je też Ci, którzy zarejestrują się od teraz na platformie i zostaną zweryfikowani.

Przeczytaj również